Uniwersalne i praktyczne na zakupach

torby papierowe na zakupy

Torebki papierowe to nieodłączny element zakupów w galeriach handlowych. Coraz więszka dostępność, ciekawe wzory, kolory, możliwość naniesienia nadruku z logotypem - wszystko to sprawia że dzisiaj niemal każdy może sobie pozwolić na inwestycję w torby reklamowe.

Z badań wynika że każda torebka zanim zostanie wyrzucona, oglądana jest około 236 razy ! Dodatkowo w przeciwieństwie do zwykłych foliowych reklamówek, torebki papierowe noszone są dużo chętniej i są używane kilkukrotnie. Jeżeli zamówisz ciekawą i ładną torebkę, zwiększasz szanse na częste używanie ich przez Twoich klientów.

Idealne na gadżety reklamowe

Torebka na gadżety

Pomimo tego że sama w sobie jest bardzo dobrym produktem promocyjnym, jej funkcjonalność i elegancki wygląd sprawia, że jest idealna na przechowywanie pozostałych gadżetów. Często używana na konferencjach, imprezach firmowych itp.

Dzięki takiej formie pakowania, Twoja firma od razu zyska w oczach potencjalnych klientów na prestiżu i zaufaniu. "Wszędobylskość" torebki jest atutem - im częściej klient widzi Twoje logo, tym jego umysł lepiej je zapamiętuje i automatycznie podnosi jego rangę - tak działa marketing !

Ekologia - czyli trend XXI wieku

Torebka ekologiczna

Torebki papierowe wykonywane są z papieru recyklingowego, są więc w 100% ekologiczne. Nawet po zużyciu można nadal oddać je na makulaturę i przerobić na kolejne produkty celulozowe.

Nadruk nanoszony na torebki reklamowe przy użyciu farby na bazie wody, czyli najbardziej przyjaznej środowisku, dodatkowo nawet zadrukowane nadają się do przechowywania żywności.